Гаряча лінія
0-800-33-65-62
Цілодобово
м. Харків, вул. Москалевська, 76
п. Бірки, вул.Шкільна 22
⚡ Шановні відвідувачі! Звертаємо вашу увагу, що наш центр працює ЦІЛОДОБОВО! ✅

Хоспіс у Харківській області

Хоспіс у Харківській області

 

Хоспіс у Харкові

Хоспіс – це місце, де люди похилого віку отримують повноцінний догляд, турботу і підтримку. Здоров’я батьків має важливе значення для кожної дитини, що любить. Ще зовсім недавно люди зазнавали труднощів із пошуком місця, де літні батьки почуватимуться максимально комфортно. Такий заклад відкрився у Харкові та вже заробив бездоганну репутацію завдяки позитивним відгукам пацієнтів. Приватний пансіонат для людей похилого віку розташований у мальовничій межі міста. У центрі працює кваліфікований персонал, який готовий щохвилини прийти на допомогу. У хоспісі є всі умови для утримання важких хворих, співробітники центру пропонують психологічну та соціальну допомогу. Працює паліативне відділення.

Умови проживання та послуги у хоспісі

У будинку для людей похилого віку для лежачих хворих передбачений особливий догляд. Співробітники хоспісу надають професійну медичну допомогу цілодобово, оперативно реагуючи на прохання людей похилого віку, виявляючи турботу та розуміння. У пансіонаті для людей похилого віку немає лікарняного режиму, немає жорстких правил і обмежень. Постояльці можуть взяти з собою дорогі серцю речі та улюблені предмети.

У будинку для людей похилого віку для лежачих хворих обладнані спеціальні кімнати з функціональними ліжками, призначеними спеціально для потреб людей з обмеженими можливостями. Пацієнти приватного хоспісу проживають у зручних, світлих номерах із підвищеним рівнем комфорту. У просторих та світлих кімнатах будинку для літніх людей встановлені телевізори.

Приватний будинок для людей похилого віку в Харківській області надає такі послуги:

 • забезпечення контролю прийому медикаментів;
 • консультації вузьких фахівців (за потреби);
 • надання невідкладної медичної допомоги;
 • психологічна та соціальна допомога;
 • проведення процедур, пов’язаних з гігієною лежачих хворих;
 • зміна комплектів постільної білизни та одягу постояльців;
 • допомога у прийнятті їжі;
 • організація дозвільних заходів.

У будинок для людей похилого віку відправляють, коли родичі через будь-які причини не можуть забезпечити належний догляд літнім батькам. У Харкові будинок для людей похилого віку для хворих на деменцію працює цілодобово, пацієнти перебувають під наглядом лікарів постійно, що виключає ризик нещасних випадків.

Співробітники центру сприяють у транспортуванні лежачих хворих з дому до притулку для людей похилого віку. Приміщення приватного пансіонату для людей похилого віку обладнані пристроями виклику медперсоналу, до яких кожен пацієнт може дотягнутися рукою. Співробітники хоспісу негайно відповідають на виклик та надають усю необхідну допомогу.

Консультація для родичів похилого віку про поселення в хоспіс

У приватному будинку для людей похилого віку створені умови, які нагадують домашню обстановку. У хоспісі на постояльців чекає доброзичливе ставлення персоналу та своєчасна допомога профільних фахівців. Тут все створено для того, щоб постояльці почувалися як удома. Люди похилого віку отримують належний догляд у повному обсязі, для цього в хоспісі працює цілий штат спеціально навчених людей. Люди ніколи не залишаються надані самі собі, що дозволяє їм позбавлятися важких думок.

Співробітники установи надають цілодобову допомогу пацієнтам із тяжкими захворюваннями. Будинок для людей похилого віку відкритий для хворих на деменцію. Тут допомагають пацієнтам, які перенесли інсульт чи інфаркт. Пансіонат для пенсіонерів обладнаний усім необхідним для надання якісної медичної допомоги та відповідає всім сучасним стандартам.

Перед тим, як визначити близьку людину в приватний будинок для людей похилого віку, родичі можуть отримати детальну інформацію про всі нюанси поселення. Співробітники хоспісу докладно проконсультують постояльців і дадуть відповіді на всі питання.

Для вступу до пансіонату для людей похилого віку потрібні такі документи:

 • заява майбутнього постояльця або його законного представника;
 • ксерокопія документа, що засвідчує особу пацієнта;
 • медичний висновок, виданий онкодиспансером;
 • напрямок територіального онколога;
 • витяг з медичної картки хворого з флюорографією та повним описом стану здоров’я хворого.

Вартість проживання в будинку для літніх людей залежить від різних факторів: часу перебування літньої людини в умовах стаціонару, кількості наданих послуг, кількості медикаментів, що використовуються. Можливе розміщення людини в будинку для людей похилого віку за пенсію, постоялець проживатиме в хоспісі за рахунок відрахувань ПФ. Ціна перебування в пансіонаті для людей похилого віку цілком демократична, особливо якщо брати до уваги весь спектр послуг, що надаються постояльцям.

Пансіонат з догляду за людьми похилого віку – найкраще рішення для тих людей, які не