Гаряча лінія
0-800-33-65-62
Цілодобово
м. Харків, вул. Москалевська, 76
п. Бірки, вул.Шкільна 22
⚡ Шановні відвідувачі! Звертаємо вашу увагу, що наш центр працює ЦІЛОДОБОВО! ✅

Лікувально-діагностичний центр “ЛОРИТОМ” п. Борки

Лікувально-діагностичний центр “ЛОРИТОМ” п. Борки

Філія лікувально-діагностичного центру «ЛОРИТОМ» у селі Борки функціонує з 2012р.

Розташований у тихому, затишному, екологічно чистому місці Зміївського району Харківської області.

Філія проводить обстеження, лікування та реабілітацію (включаючи ЛФК та ​​масаж) хворих із захворюваннями:

  • нервової системи (судинні захворювання головного та спинного мозку: гострі та хронічні порушення мозкового та спинального кровообігу; захворювання периферичної нервової системи: невралгії, радикулопатії, полінейропатії; захворювання вегетативної нервової системи; демієлінізуючі захворювання, спадкові захворювання нервової системи, епілепсія, ін)
  • серцево-судинної системи (ІХС, гіпертонічна хвороба, кардіоміпатії, порушення серцевого ритму та ін.)
  • дихальної системи (гострі та хронічні бронхіти, хронічне обструктивне захворювання легень, бронхіальна астма, бронхоспастичний синдром, пневмонія та ін.)
  • ендокринної системи (цукровий діабет, патологія щитовидної залози)
  • шлунково-кишкового тракту (виразкова хвороба, гастрит, панкреатит, холецистит, гепатит, коліт та ін.)
  • опорно-рухового апарату (дегенеративно-дистрофічні зміни хребта та суглобів — остеохондроз, деформуючий артроз та ін.)
  • сечовидільні системи (пієлонефрит, цистит та ін.).

Лікувально-діагностичний центр “Лоритом”, п.Борки

Філія оснащена сучасним медичним обладнанням, що дозволяє проводити нейрофізіологічні, ультразвукові, офтальмологічні та інші види діагностики; працює у співпраці з акредитованою лабораторією, що дозволяє оперативно та достовірно проводити великий спектр біохімічних та бактеріологічних досліджень, визначати імунний статус, виявляти онкологічні захворювання на ранніх стадіях.

Пацієнтів, які перебувають на лікуванні у філії ЛДЦ «ЛОРИТОМ» п.Борки, консультує професор кафедри невропатології та нейрохірургії Харківської медичної академії післядипломної освіти, д.м.н. Дубенко О.Є.

Комфортні палати лікувального центру “Лоритом”, п.Борки

Комфортабельні умови перебування, висококваліфікований медичний персонал (лікарі вищої кваліфікаційної категорії, кандидати медичних наук, які мають великий клінічний досвід роботи у провідних медичних закладах м. Харкова), розташування в тихому, мальовничому та екологічно чистому місці забезпечують ефективне лікування та реабілітацію пацієнтів.

Обстеження та лікування у філії ЛДЦ «ЛОРИТОМ» п.Борки проводиться згідно з наказами та протоколами Міністерства охорони здоров’я України, ВООЗ.

Пацієнт в обов’язковому порядку отримує від лікаря всю інформацію про результати проведеного інструментального та лабораторного обстеження.

Після проведеного лікування працюючі пацієнти мають змогу отримати лікарняний лист.