Гаряча лінія
0-800-33-65-62
Цілодобово
м. Харків, вул. Москалевська, 76
п. Бірки, вул.Шкільна 22
⚡ Шановні відвідувачі! Звертаємо вашу увагу, що наш центр працює ЦІЛОДОБОВО! ✅

Ендокринолог

Ендокринолог

Прийом лікаря-ендокринолога в ЛДЦ «Лоритом»

На жаль, останнім часом збільшується кількість людей, які все частіше використовують у своєму лексиконі фрази – “збій гормонів”, “збільшення щитовидки”, “проблема зі щитовидною залозою” і т.д. З метою мінімізувати ризики захворювання насамперед щитовидної залози та підтримки здорового організму, необхідно відвідувати лікаря-ендокринолога щонайменше 1 раз на рік.

Які проблеми допоможе вирішити лікар-ендокринолог?

До лікаря необхідно з’явитися при всіх можливих захворюваннях щитовидної залози, зміні розміру щитовидної та паращитовидної залоз. Як наслідок при проблемах із щитовидною залозою, у пацієнта дуже часто спостерігаються зміни в гормональному фоні, що може призвести до досить швидкого набору ваги, і в найгіршому випадку до ожиріння. При ожирінні консультацій лікаря-ендокринолога буде мало, для ефективного лікування обов’язково необхідно консультуватися з лікарем-дієтологом.

Лікар-ендокринолог після візуального огляду, у більшості випадків виписує направлення на УЗД-процедуру залежно з чим саме звернувся пацієнт (УЗД надниркових залоз, УЗД щитовидної залози, УЗД малого тазу тощо). Крім цього, обов’язково потрібно здати аналіз крові на цукор та гормони.

Вартість прийому лікаря-ендокринолога – 500 грн.

ЗАПИС ПО ТЕЛЕФОНАМ

0-800-33-65-62 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних)

+38 (066) 0000-570 (цілодобово)

+38 (097) 0000-570 (цілодобово)