Гаряча лінія
0-800-33-65-62
Цілодобово
м. Харків, вул. Москалевська, 76
п. Бірки, вул.Шкільна 22
⚡ Шановні відвідувачі! Звертаємо вашу увагу, що наш центр працює ЦІЛОДОБОВО! ✅

Кардіолог

Кардіолог

Прийом лікаря-кардіолога у ЛДЦ «Лоритом»

Від роботи такого органу, як серце, залежить нормальне функціонування всього людського організму. Іноді, внаслідок різних чинників (внутрішніх чи зовнішніх), можливі порушення серцевої діяльності. Виявлятися дані порушення можуть по-різному: біль у грудях, задишка, набряки ніг, збільшення розміру живота, підвищення артеріального тиску.

У таких випадках необхідно обов’язково звернутися за допомогою до лікаря-кардіолога. Бувають атипові симптоми, такі як: кашель або біль у спині.

Найпоширенішими захворюваннями серцево-судинної системи є: ішемічна хвороба серця, гіпертонія, порушення ритму та провідності, серцева недостатність, міокардит, різні вроджені та набуті вади серця.

На прийомі у кардіолога

З метою встановлення правильного діагнозу та призначення ефективного лікування потрібно проводити кваліфіковану діагностику (ЕКГ, УЗД серця, ліпідограма, коагулаграма та ін.)

Важливо розуміти, що будь-які симптоми збоїв у серцево-судинній діяльності можуть бути дуже небезпечними для здоров’я, а в деяких випадках і для життя людини. А за безконтрольного лікування можуть перейти в хронічну форму. Тому вже за перших ознак захворювання потрібно негайно звертатися до лікаря-фахівця, в даному випадку – кардіолога.

Вартість прийому лікаря-кардіолога – 500 грн.

ЗАПИСЬ ПО ТЕЛЕФОНАМ

0-800-33-65-62 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних)

+38 (066) 0000-570 (цілодобово)

+38 (097) 0000-570 (цілодобово)