Гаряча лінія
0-800-33-65-62
Цілодобово
м. Харків, вул. Москалевська, 76
п. Бірки, вул.Шкільна 22
⚡ Шановні відвідувачі! Звертаємо вашу увагу, що наш центр працює ЦІЛОДОБОВО! ✅

ПРИЙОМ НЕВРОПАТОЛОГА

У нашому медичному центрі "Лоритом" ви зможете
придбати пройти всебічне обстеження, використовуючи сучасні методи:
МРТ головного та спинного мозку, ультразвукові дослідження,
електроенцефалографію, реоенцефалографію,
електроміографію.

Докладніше

ПРИЙОМ КАРДІОЛОГА

У нашому медичному центрі "Лоритом" ви зможете
придбати пройти висококваліфіковане обстеження у лікаря-кардіолога

Докладніше

м.Харків

вул. Москалевська, 76

Тіл: (066) 0000-570

Тел: (097) 0000-570

Докладніше


Робочі години

Прийом пацієнтів проводиться цілодобово 24/7

Приймаються пацієнти віком від 18 років.

Понеділок - Неділя0:00 - 0:00

п.Борки
Зміївський р-н

вул.Шкільна, 22

Тел: (050) 628-81-05

Докладніше

ЧОМУ МИ?

Реабілітація постінсультних хворих

Єдиний центр у Харківській області з реабілітації постінсультних хворих

Видача лікарняних листів

Приватний медичний центр, який оформляє лікарняні листи

Сучасне обладнання

У нашому центрі лише сучасне обладнання для діагностики та лікування захворювань

Стаціонар у м. Харкові та у п. Борки

Сучасні палати як у м. Харкові, так і у мальовничому місці у п. Борки

Главный врач лечебно — диагностического центра

Ковтунов Олег Віталійович

Головний лікар ЛДЦ «ЛОРИТОМ», лікар – невропатолог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.

Директор лечебно-диагностического центра

Ковтунова Маргарита Рагібовна

Директор лікувально-діагностичного центру

Заместитель главного врача по лечебной работе ЛДЦ «ЛОРИТОМ» пос. Борки

Березовський Олександр Євгенович

Заступник головного лікаря з лікувальної роботи ЛДЦ «Лорит» пос. Бірки, лікар – терапевт, пульмонолог 1 кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.

Що Наші пацієнти говорять про нас

 • Дуже дякую всьому медперсоналу! Особливо головному лікарю Ковтунову Олегу Віталійовичу за професійний підхід до лікування пацієнтів. Здоров'я та благополуччя!

  Віктор Турчин,
  Пацієнт

 • Сучасний центр із дуже чуйним персоналом. Все сподобалося і ставлення гарне, і доступні ціни. Наступного разу обов'язково звернуся до вас ще! Рекомендую!

  Ольга Браташ,
  Пацієнт

 • Ковтунов Олег Віталійович. Дуже приємний, добродушний, приємний у спілкуванні чоловік та професіонал своєї справи. Він поставив діагноз, на всі запитання відповів, який я ставив, не ігнорував, виписав ліки, як годиться. Я задоволений усім.

  Михайло Вишняков,
  Пацієнт

 • Дуже добрий медичний центр. Звичайно, мені територіально дуже зручно, практично поряд з будинком, але це, звичайно ж, не головне. Головне – це спеціалісти клініки. Завжди отримувала кваліфіковану допомогу від фахівців, грамотне лікування та правильно поставлений діагноз. Адміністративний персонал завжди привітний та доброзичливий. Рекомендую звертатися до цього медичного центру, будете задоволені обслуговуванням.

  Анжеліка Куцепят,
  Пацієнт

 • Все сподобалося, лікарі тут компетентні, добре поводяться з людьми. Це напевно найголовніше, адже з'являється довіра до таких лікарів, і лікування грамотне, із задоволенням ходитиму тепер тільки сюди.

  Тимур Завітаїло,
  Пацієнт

 • З клінікою було непросто визначитися. Я недовірлива людина. У лікарні я намагався пройти до лікаря. Але народу там завжди багато. Не хотів сидіти гаяти час. У клініці час я не гаяв. Працюють там добрі лікарі. Серйозна проблема вимагала вирішення. Ковтунов Олег Віталійович мені допоміг його знайти. Час тут ніхто не втрачає. Отримав необхідну мені допомогу, лікаря раджу.

  Ілля Кузнєцов,
  Пацієнт

 • На мій погляд, ця клініка одна з найкращих, забезпечує високу якість обслуговування, справді дбають про кожного пацієнта. Були на прийомі з чоловіком не один раз, і завжди звертатимемося тепер тільки сюди. На ресепшені дівчата уважні, привітні, швидко знаються на кожному відвідувачі. Лікарі – справжні фахівці своєї справи, відповідальні та серйозні. Не починають рекламувати свою клініку, направляти на лікування заради заробітку. Ми нашими відвідинами залишилися задоволені. Клініка чиста, лікарі та всі співробітники завжди охайно та чисто одягнені.

  Марина Тарасова,
  Пацієнт

 • Світлана Володимирівна дуже досвідчений, ввічливий та чуйний лікар. На першому прийомі вона встановила мені діагноз і виписала лікування, а на другому прийомі на основі аналізів усе дохідливо пояснила. У мене склалося гарне враження про лікаря. Я залишилася задоволена.

  Мілана Євдокимова,
  Пацієнт

Харків

м.Харків, вул. Москалевська, 76

Докладніше

Борки

Зміївський р-н, с.Борки, вул.Шкільна 22

Філія лікувально-діагностичного центру «ЛОРИТОМ» у селі Борки функціонує з 2012р.

Докладніше

Лікувально – діагностичний центр “ЛОРИТОМ”

Історія лікувально-діагностичного центру «ЛОРИТОМ» розпочинається у 2006 р., коли у м.Харкові, за адресою пров. Лопатинський 2 було відкрито медичний центр (Харків), у якому проводилося обстеження та провадився консультативний прийом пацієнтів.

З часом на базі центру стали функціонувати як денний, так і цілодобовий стаціонари.

Одним із засновників центру є його головний лікар, к.мед.н., лікар-невропатолог вищої атестаційної категорії, Ковтунов Олег Віталійович.

Організаторські здібності, найбагатший лікарський досвід, набутий під час тривалої роботи в неврологічному відділенні для хворих на судинну патологію головного мозку Харківської міської клінічної лікарні №7, перетворили лікувально-діагностичний центр «ЛОРИТОМ» на затребувану якістю надання медичних послуг установу, яка користується заслуженою відгуки пацієнтів.

Директором ЛДЦ «ЛОРИТОМ» з моменту його заснування є Ковтунова Маргарита Рагібовна.

У 2013р. рішенням головною атестаційною комісією при Міністерстві охорони здоров’я України ЛДЦ «ЛОРИТОМ» надано 1 кваліфікаційну категорію.

Приватна клініка у Харкові

Необхідність подальшого розвитку, бажання наблизити якісну медичну допомогу населенню сільської місцевості призвели до відкриття влітку 2012р. у тихому, затишному, екологічно чистому місці Зміївського району Харківської області п. Бірки філії ЛДЦ «ЛОРИТОМ». Це єдина приватна клініка Харкова з наявністю цілодобового та денного стаціонарів, а також наданням хоспісних послуг у Харківській області (в Україні кількість таких закладів за межами обласних центрів – одиниці).

З квітня 2014р. основний стаціонар ЛДЦ «ЛОРИТОМ» розташовується на вул. Москалівській, 76.

Клініка проводить реабілітацію хворих на неврологічний профіль (осіб, які перенесли гострі порушення мозкового кровообігу /інсульт/, нейрохірургічні втручання, що страждають на демієлінізуючі захворювання нервової системи та ін), а також хворих на кардіологічний профіль (перенесли інфаркт міокарда, кардіохірург).

Раннє та своєчасне початок реабілітаційних заходів сприяє якнайшвидшому відновленню втрачених функцій організму, що у свою чергу зменшує наслідки хвороби та інвалідизації. Мета реабілітації, що проводиться в ЛДЦ «ЛОРИТОМ» – допомогти хворому стати функціонально повноцінним і незалежним від сторонньої допомоги наскільки це можливо, незважаючи на те, що він не зможе бути таким як раніше. У процесі проведення реабілітаційних заходів фахівці ЛДЦ «ЛОРИТОМ» використовують поряд із медикаментозним лікуванням масаж та лікувальну фізкультуру.

Найважливішим напрямом діяльності ЛДЦ «ЛОРИТОМ» є проведення реабілітації – комплексу заходів, вкладених у повне чи часткове відновлення чи компенсацію втрачених функцій організму.

У ЛДЦ «ЛОРИТОМ» працюють лікарі вищої кваліфікаційної категорії, кандидати медичних наук, які мають великий клінічний досвід роботи у провідних медичних закладах м. Харкова.

Пацієнтів, які перебувають на лікуванні у ЛДЦ «ЛОРИТОМ», консультує професор кафедри невропатології та нейрохірургії Харківської медичної академії післядипломної освіти, д.м.н. Дубенко О. Є.

Центр оснащений сучасним медичним обладнанням, що дозволяє проводити нейрофізіологічні, ультразвукові, офтальмологічні та інші види діагностики.

Лікувально-діагностичний центр Харків «ЛОРИТОМ» працює у співпраці з акредитованою лабораторією, що дозволяє оперативно та достовірно отримувати інформацію про стан здоров’я пацієнта, проводити біохімічні дослідження, визначати імунний статус, виявляти онкологічні захворювання на ранніх стадіях.

Обстеження та лікування пацієнтів у ЛДЦ «ЛОРИТОМ» здійснюється згідно з наказами та протоколами Міністерства охорони здоров’я України.

Лікування та реабілітація пацієнтів проводяться в умовах як цілодобового, так і денного стаціонару. Висококваліфіковані лікарі, медсестри, масажисти та інструктори ЛФК, уважний та турботливий молодший медичний персонал, комфортабельні умови перебування (включаючи палати типу «люкс» та «напівлюкс») забезпечують якнайшвидше одужання та успішне проведення реабілітаційних заходів хворих, які перебувають у центрі. З кожним пацієнтом, що надходить до харківського медичного центру «ЛОРИТОМ», індивідуально (залежно від нозології) обговорюються терміни перебування, програма обстеження та лікування, що дозволяє, в тому числі, мати інформацію про вартість курсу лікування.

У лікувально-діагностичному центрі «ЛОРИТОМ» здійснюється інформаційний супровід пацієнта, який зобов’язаний.