Гаряча лінія
0-800-33-65-62
Цілодобово
м. Харків, вул. Москалевська, 76
п. Бірки, вул.Шкільна 22
⚡ Шановні відвідувачі! Звертаємо вашу увагу, що наш центр працює ЦІЛОДОБОВО! ✅

Стаціонарне лікування

Наші послуги Стаціонарне лікування

Стаціонарне лікування у клініці – особлива форма терапії, яка призначається за необхідності постійного спостереження за пацієнтом. Хворий перебуває у медичній установі від кількох днів до кількох місяців.

Коли необхідний стаціонар

Лікування в стаціонарі необхідне для пацієнтів, які потребують цілодобової уваги лікаря. Подібна терапія має незаперечні переваги перед амбулаторним лікуванням:

  • безпека — пацієнти, які перебувають у центрі, оперативно отримують медичну допомогу при виникненні нападів;
  • висока ефективність лікування досягається за рахунок проведення інтенсивної терапії.

Стаціонарне лікування переважно порівняно з малоінтенсивними програмами, завдяки найвищому рівню медичного обслуговування, безпеки для пацієнтів, які потребують постійного соматичного, психіатричного лікування. Воно актуальне для хворих, що перебувають у стані, небезпечному для життя, що становлять небезпеку для себе, оточуючих. Така терапія корисна для хворих, які з різних причин не дотримуються рекомендацій медиків, ухиляються від призначених процедур. Напрямок у стаціонар виписується за сильної алкогольної, наркотичної залежності. У подібній ситуації лікувальна установа забезпечує оточення, яке не дозволяє пацієнту “зірватися”.

Обстеження в стаціонарі з подальшим лікуванням рекомендовано у таких випадках:

  • гостра інтоксикація, синдром відміни;
  • ускладнення хронічних захворювань, ймовірність рецидиву;
  • поведінковий, емоційний стан, що становить небезпеку;
  • опір лікування, ігнорування призначень медиків;
  • складності пересування для пацієнта;
  • створення “правильного” оточенню, що сприяє одужанню.

Після завершення оцінки лікар приймає рішення про необхідність стаціонару. При цьому фахівець враховує рівень небезпеки для пацієнта, що оточують, можливість одужання при використанні менш ефективних програм.

Особливості денного стаціонару

Лікування в денному стаціонарі передбачає постільний режим, оскільки кожному пацієнту виділяється окреме місце зі стандартним набором постільної білизни, в окремих випадках надається індивідуальна палата. Терапія передбачає проведення лікувальних, профілактичних заходів, які потребують цілодобового спостереження. Напрямок на лікування видає дільничний терапевт, вузький фахівець, до якого звернувся пацієнт.

Госпіталізація здійснюється лише у плановому порядку, всі хворі надходять із підтвердженим діагнозом, результатами необхідних обстежень.

Наш медичний центр пропонує стаціонарне лікування у Харкові. Висококваліфіковане медичне обслуговування, комфортні умови перебування, дружня атмосфера сприяють якнайшвидшому одужанню.

ДІЗНАТИСЯ ПОДРОБИЦІ

 

0-800-33-65-62 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних)

+38 (066) 0000-570 (цілодобово)

+38 (097) 0000-570 (цілодобово)