Гаряча лінія
0-800-33-65-62
Цілодобово
м. Харків, вул. Москалевська, 76
п. Бірки, вул.Шкільна 22
⚡ Шановні відвідувачі! Звертаємо вашу увагу, що наш центр працює ЦІЛОДОБОВО! ✅

Ендоскопія

Ендоскопія

Ендоскопія

Ендоскопія є загальним терміном, існує безліч її видів:

  • відеоезофагогастродуоденоскопія – огляд стравоходу, шлунка та початкового відділу тонкої кишки, огляд внутрішньої поверхні шлунка, широко застосовується з огляду на поширеність патологій даного органу;
  • відеоколоноскопія – ендоскопічне дослідження товстого кишечника;

Езофагогастродуоденоскопія (ФГДС, гастроскопія)

Апарат для проведення ендоскопії Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) – являє собою ендоскопічне дослідження стравоходу, шлунка дванадцятипалої кишки через ендоскоп, введений у стравохід, шлунок, дванадцятипалу кишку. Маніпуляція проводиться в положенні лежачи на лівому боці. Апарат вводиться через ротову порожнину, з попереднім зрошенням розчином місцевого анестетика (лідокаїн), для полегшення ковтальних рухів. Стандартний діагностичний огляд займає від 3 до 5 хвилин, не супроводжується болем, практично не має ускладнень.
ЕФГДС проводиться натще. Напередодні перед дослідженням не рекомендується їсти пізніше 22:00. При виявленні патології ця процедура на розсуд лікаря може включати біопсію одного або декількох досліджуваних ділянок.
Дослідження проводиться апаратом Olympus серія 160.

Колоноскопія

Суть методу полягає у візуальному огляді товстої слизової кишки від анального отвору до сліпого відділу кишки, при необхідності взяття мікро зразків слизової кишки (біопсія) для лабораторного дослідження. Це досягається введенням у просвіт кишки спеціального апарату – колоноскопу. Колоноскоп є гнучкий, довгий зонд з вбудованим або відеочіпом, що дозволяє передавати зображення зсередини вашого організму на монітор. Інформація про стан вашого здоров’я, що отримується за допомогою колоноскопії, є унікальною і дозволить, поставивши точний діагноз, вибрати адекватний метод лікування.
Перед проведенням колоноскопії потрібна попередня підготовка з використанням спеціальних препаратів, про які вам у подробицях розповість лікар.
Дослідження проводиться апаратом Olympus серія 160.

Вартість ЕФГДС – 700 грн., колоноскопії – 1300 грн.

ЗАПИС ПО ТЕЛЕФОНАМ

0-800-33-65-62 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних)

+38 (066) 0000-570 (цілодобово)

+38 (097) 0000-570 (цілодобово)