Гаряча лінія
0-800-33-65-62
Цілодобово
м. Харків, вул. Москалевська, 76
п. Бірки, вул.Шкільна 22
⚡ Шановні відвідувачі! Звертаємо вашу увагу, що наш центр працює ЦІЛОДОБОВО! ✅

Лабораторна діагностика

Наші послуги Діагностика Лабораторна діагностика

Клінічна лабораторна діагностика – унікально важлива галузь медицини, без якої робота лікарів немислима. Завдяки їй поставити останній діагноз набагато легше. Також вона дозволяє підібрати максимально продуману схему лікування. Лабдіагностика досить швидко розвивається, арсенал клініцистів поповнюють нові і нові методи досліджень.

Значення

Постановка діагнозу – досить складний процес. Труднощі посилюються величезною кількістю існуючих хвороб, схожістю симптоматики або відсутністю яскраво виражених проявів, індивідуальними особливостями у різних пацієнтів. Тому часто лікаря на допомогу приходять лабораторні методи дослідження, які дозволяють виявити патологію в організмі людини на ранніх стадіях. Це дає клініцисту шанс оцінити здоров’я хворого, стежити за його динамікою та ефективністю лікування.

Лабораторна діагностика вирішує такі завдання:

  • постановка точного діагнозу;
  • розробка нових методів вивчення біологічного матеріалу;
  • дослідження функціонування всіх тканин, органів та систем;
  • визначення патологічних змін;
  • контроль перебігу хвороби;
  • оцінка лікування.

Основні види аналізів

Лабораторні дослідження можуть проводитись з різними матеріалами: кров, калові маси, сеча, сперма, слина, мокротиння, мазки, зіскрібки і т.д. Найпопулярнішим методом можна назвати всім знайомий загальноклінічний аналіз крові. Ця методика дозволяє на ранніх етапах виявити ознаки хвороб різної етіології завдяки визначенню гемоглобіну, гематокриту, ШОЕ, кількості різних класів формених елементів. Матеріал беруть натще з пальця. Не рекомендується здавати ОАК після фізнавантаження, фізіопроцедур, рентгенографії, застосування медичних препаратів (особливо після внутрішньом’язового та внутрішньовенного введення).

Також добре відомий загальний аналіз сечі. Сечу збирають вранці в чистий сухий скляний посуд. Метод дозволяє діагностувати захворювання сечостатевої системи. Біохімічні лабораторні методи діагностики репрезентують більш розгорнуте поняття про порушення в нормальних біологічних процесах. Таким чином можна визначити рівні гормонів, білірубіну, глюкози, ліпідів, факторів згортання та багатьох інших речовин. Кров забирається натще. Залежно від мети може знадобитися заздалегідь припинити прийом деяких ліків чи продуктів. Серологічні аналізи визначають антитіла до збудників захворювань інфекційної природи.

У центрі використовують усі основні лабораторні методи дослідження. Звернення до нашої лабораторії – гарантія швидкої та точної діагностики. Це заслуга сучасних аналізаторів та досвідчених фахівців, які стоять на сторожі вашого здоров’я.

ДІЗНАТИСЯ ПОДРОБИЦІ

 

0-800-33-65-62 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних)

+38 (066) 0000-570 (цілодобово)

+38 (097) 0000-570 (цілодобово)