Гаряча лінія
0-800-33-65-62
Цілодобово
м. Харків, вул. Москалевська, 76
п. Бірки, вул.Шкільна 22
⚡ Шановні відвідувачі! Звертаємо вашу увагу, що наш центр працює ЦІЛОДОБОВО! ✅

Нервової системи

Наші послуги Стаціонарне лікування Нервової системи

Нервова система – це, мабуть, одне з найуразливіших місць у всьому людському організмі. Саме тому навіть невеликий збій у її роботі сильно погіршує якість життя будь-якої людини. Нервові хвороби дуже небезпечні, але вони можуть провокувати серцево-судинні і шлунково-кишкові захворювання.

Саме тому ставитися до таких недуг легковажно точно не можна. Так що якщо людина виявив симптоми хвороб, пов’язаних з нервовою системою, слід звертатися до лікаря якнайшвидше.
Причини хвороб нервової системи.

Зазвичай причини таких хвороб можуть бути дуже різноманітними. Дані захворювання можуть бути викликані як судинними порушеннями, так і інфекціями, а часом вони можуть бути наслідком отруєнь отрутами та токсинами, або наслідком простудних захворювань, а також фізичної чи розумової перевтоми, стресових ситуацій, а також різних генетичних факторів.

Щороку перед людським суспільством все гостріше постає питання, пов’язане із захворюваннями нервової системи, адже такі хвороби стають більш поширеними. При цьому вік пацієнтів значно знизився, а кількість людей, що померли або стали інвалідами, зріс.

Основні види захворювань нервової системи

До судинних захворювань найчастіше відносять інсульти, а також судинно-мозкову недостатність хронічного характеру, що призводить до явних змін у роботі мозку. Серед головних причин розвитку цих захворювань лікарі називають атеросклероз, а також гіпертонічну хворобу. Головні симптоми – це порушення чутливості в окремих ділянок тіла людини, рухової активності, а також головний біль, запаморочення, а часом і нудота.

Причини захворювань нервової системи

Які ж причини виникнення хронічних і прогресуючих захворювань у нервовій системі, наприклад, розсіяний склероз чи міастенія, досі є предметом вивчення медиків, але однозначної відповіді, на жаль, досі немає. Проте більшість учених вважають головною причиною саме спадкові особливості на кшталт будови нервової системи людини.

Симптоми даних захворювань виявляються дуже поступово, найчастіше, у людей похилого віку, отже, їм слід насторожитися, якщо було помічено погіршення пам’яті і порушення координації рухів чи порушення орієнтації у просторі.

Досить поширені захворювання периферичної нервової системи, які характеризуються дуже сильними больовими відчуттями. Такі болі виникають у місці сильного запалення нервів, або порізами окремих м’язів у тілі. А ось мігрень і така хвороба як вегетосудинна дистонія виступають наслідком уражень усієї вегетативної нервової системи. При таких захворюваннях людина відчуває запаморочення, слабкість та нудота, а також досить сильний головний біль.

Сучасна медицина вже знає безліч ефективних способів, а також методів лікування людської нервової системи, проте кожне захворювання і навіть кожен окремий пацієнт потребує особливого, індивідуального підходу.

Клініка “ЛОРИТОМ” пропонує Вам найсучасніші та найефективніші методи лікування захворювань та розладів захворювань нервової системи людини. Для лікування зазвичай застосовують медикаментозні препарати, а також фізіотерапевтичні процедури.

Серед них масаж, компреси тощо. Процес тривалий, і він вимагає дійсно багато терпіння, проте як саме лікувати, може знати лише досвідчений медик, а часом потрібні зусилля навіть лікарського консиліуму. ЛДЦ “Лорит” пропонує ефективне лікування захворювань нервової системи.

ЗАПИС ПО ТЕЛЕФОНАМ

0-800-33-65-62 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних)

+38 (066) 0000-570 (цілодобово)

+38 (097) 0000-570 (цілодобово)