Гаряча лінія
0-800-33-65-62
Цілодобово
м. Харків, вул. Москалевська, 76
п. Бірки, вул.Шкільна 22
⚡ Шановні відвідувачі! Звертаємо вашу увагу, що наш центр працює ЦІЛОДОБОВО! ✅

Шлунково-кишкового тракту

Наші послуги Стаціонарне лікування Шлунково-кишкового тракту

Лікування захворювань шлунково-кишкового тракту

Будь-які захворювання шлунково-кишкового тракту вимагають лікування під пильним наглядом фахівців. Але, перш ніж призначити лікування хронічного гастриту, лікування виразки шлунка чи іншого захворювання, необхідно визначити причину його виникнення.

Основні причини захворювань шлунково-кишкового тракту

Усі специфічні причини виникнення захворювань можна умовно поділити на дві групи: зовнішні та внутрішні.

Перша група матиме, звичайно, першорядне значення. До неї належать такі причини:

  • їжа;
  • Рідини;
  • Лікарські препарати.

Якщо говорити про їжу, то неправильне харчування посідає перше місце серед причин, що призводять до необхідності лікування гастриту. Це недолік чи надлишок у балансі білків, жирів та вуглеводів, неправильне та незбалансоване харчування, перекушування на ходу, рідкісне або надто часто приймання їжі, агресивна їжа, велика кількість борошняного, жирного, гострого, солоного.

Все це призводить не тільки до необхідності лікування виразки шлунка, а й викликає часті розлади або огорожі, підвищене газоутворення, різкі чи ниючі болі.

Розглядаючи такий негативний фактор, як рідини, слід відразу згадати газовані напої з вмістом барвників і консервантів, а також занадто часте вживання спиртного. І прийняття ліків, з різних причин, негативно відбивається на слизовій оболонці шлунка та викликає його захворювання.

Крім вищеописаного, на розвиток хвороб впливають віруси, бактерії та інші хвороботворні мікроорганізми. Також негативно впливають і зовнішні чинники – це часті стреси та депресивний стан, негативні емоції.

Група внутрішніх причин складається з:

  1. Генетична схильність (попередні покоління також страждали на подібні захворювання);
  2. Внутрішньоутробний розвиток (мутаційний характер);
  3. Аутоімунні (організм з різних причин може атакувати свої органи).

З вищеописаного випливає, що причин, які можуть призвести до необхідності лікування шлунково-кишкового тракту, цілком достатньо. Але часто трапляється так, що вони можуть працювати в комплексі. Винятком можуть бути лише інфекційні чи паразитарні причини.

Як діяти при появі скарг на роботу органів травлення

Насамперед пацієнт повинен пройти плановий огляд у лікаря. Первинний огляд полягає в грамотно зібраних скаргах пацієнта, анамнезу життя та хвороби, пальпації, перкусії та аускультації. Додатково необхідна здавання аналізів: загальний та біохімічний аналіз крові, загальний аналіз сечі, дослідження калу (на момент виявлення паразитів та бактерій). Крім здачі аналізів для повної картини застосовують променеві методи діагностики, езофагогастродуоденоскопію, ректороманоскопію для візуалізації органів, колоноскопію і, при необхідності, взяти біопсію органів для проведення подальших досліджень. Клініка “ЛОРИТОМ” пропонує ефективне лікування захворювань шлунково-кишкового тракту у Харкові

ЗАПИС ПО ТЕЛЕФОНАМ

0-800-33-65-62 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних)

+38 (066) 0000-570 (цілодобово)

+38 (097) 0000-570 (цілодобово)