Гаряча лінія
0-800-33-65-62
Цілодобово
м. Харків, вул. Москалевська, 76
п. Бірки, вул.Шкільна 22
⚡ Шановні відвідувачі! Звертаємо вашу увагу, що наш центр працює ЦІЛОДОБОВО! ✅

Терапевт

Терапевт

Прийом лікаря-терапевта в ЛДЦ «Лоритом»

Якщо Вас турбує стан Вашого здоров’я, але Ви не знаєте, до якого лікаря варто звернутися, Вам необхідно записатися на прийом до терапевта.

Хто такий терапевт і які захворювання лікує?

Лікар-терапевт – лікар широкого профілю, який має знання в різних галузях медицини. Він може сам призначити вам лікування, а може направити до потрібного фахівця, залежно від захворювання.

Найчастіше терапевт стикається з такими хворобами, як:

  • захворювання серцево-судинної системи;
  • захворювання дихальної системи;
  • захворювання шлунково-кишкового тракту;
  • застудні, вірусні захворювання;
  • захворювання суглобів;

Коли варто записатися до лікаря-терапевта?

Якщо Ви відчули загальну слабкість, біль голови, запаморочення, біль у животі, у Вас підвищилася температура або з’явився кашель, то Вам просто необхідно звернутися до терапевта. Звичайно, це не весь перелік тривожних симптомів, які повинні Вас насторожити. У будь-якому випадку, не варто затягувати з візитом до лікаря, пам’ятайте, будь-яке захворювання набагато легше і швидше лікувати на ранній стадії, не чекаючи на ускладнення.

Що робить терапевт на прийомі?

На прийомі терапевт уважно вислухає Ваші скарги, ознайомиться з даними Вашої медичної карти (попередні огляди та обстеження, результати проведеного раніше лікування) і задасть Вам питання, що його цікавлять, які допоможуть правильно виявити захворювання. Потім лікар почне докладний огляд, який в основному буде включати огляд шкірних покривів, пальпацію лімфатичних вузлів, вимірювання артеріального тиску, огляд і аускультацію легень і серця, пальпацію живота.

На підставі отриманих даних лікар призначить Вам необхідний комплекс обстеження (загальний та біохімічний аналіз крові, загальний аналіз сечі, ультразвукове дослідження різних органів, рентгенографію, екг, ехо-кг та інші) та лікування, залежно від поставленого діагнозу.

У нашій клініці працюють тільки висококваліфіковані та досвідчені фахівці, які завжди раді Вам допомогти. Вони завжди уважно вислухають Ваші скарги та призначать Вам індивідуальний комплекс обстеження та лікування.

Вартість прийому терапевта – 500 грн.

ЗАПИС ПО ТЕЛЕФОНАМ

0-800-33-65-62 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних)

+38 (066) 0000-570 (цілодобово)

+38 (097) 0000-570 (цілодобово)