Гаряча лінія
0-800-33-65-62
Цілодобово
м. Харків, вул. Москалевська, 76
п. Бірки, вул.Шкільна 22
⚡ Шановні відвідувачі! Звертаємо вашу увагу, що наш центр працює ЦІЛОДОБОВО! ✅

Відгуки

Відгуки

Олег Авдєєв
Звертався до кардіолога з болями в серці, відправили на УЗД, виявилося пролапс на перших стадіях. Лікар розповіла, як уповільнити процес в організмі та скоригувати спосіб життя, переглянула своє ставлення до шкідливих звичок і тепер почуваюся набагато краще.

Маргарита
Робила узі з гінекології у центрі – все дуже сподобалося. Чистенько, ввічливий персонал, гарне обладнання. Все пройшло дуже комфортно, ціна більш ніж прийнятна, порівняно з іншими установами. Спочатку мені порадила Лоріт подруга, вона постійно тут проходить аналізи та обстеження.

Ганна Напівмисна
Відмінна клініка – професійний персонал, продумана організація діагностики та лікування, комфортний стаціонар. Подобаються обидві філії (Харків та Бірки). Дуже зручно залишати літню людину на час від’їзду. “Я б ще тиждень побула” – дуже цінний відгук від 81-го літнього пацієнта. За цінами – не дорожче за “безкоштовну” держмедицину, але набагато зручніше і комфортніше. Дякую за те, що робите! Удачі у розвитку)

Андрій Медведєв
З’явився біль у серці, не відкладаючи, вирішив обстежитися. За рекомендаціями знайомих звернувся до Лоріта. Потрапив на прийом до лікаря-кардіолога Білоусової Світлани Володимирівни. Після обстеження було поставлено діагноз пролапс на ранній стадії. Лікар все пояснила, призначила необхідні профілактичні заходи. Залишився дуже задоволеним сервісом.

Марина Тарасова
На мій погляд, ця клініка одна з найкращих, забезпечує високу якість обслуговування, справді дбають про кожного пацієнта. Були на прийомі з чоловіком не один раз, і завжди звертатимемося тепер тільки сюди. На ресепшені дівчата уважні, привітні, швидко знаються на кожному відвідувачі. Лікарі – справжні фахівці своєї справи, відповідальні та серйозні. Не починають рекламувати свою клініку, направляти на лікування заради заробітку. Ми нашими відвідинами залишилися задоволені. Клініка чиста, лікарі та всі співробітники завжди охайно та чисто одягнені.

Ілля Кузнєцов
З клінікою було непросто визначитися. Я недовірлива людина. У лікарні я намагався пройти до лікаря. Але народу там завжди багато. Не хотів сидіти гаяти час. У клініці час я не гаяв. Працюють там добрі лікарі. Серйозна проблема вимагала вирішення. Ковтунов Олег Віталійович мені допоміг його знайти. Час тут ніхто не втрачає. Отримав необхідну мені допомогу, лікаря раджу.

Тімур Завітаїло
Все сподобалося, лікарі тут компетентні, добре поводяться з людьми. Це напевно найголовніше, адже з’являється довіра до таких лікарів, і лікування грамотне, із задоволенням ходитиму тепер тільки сюди.

Анжеліка Купують
Дуже добрий медичний центр. Звичайно, мені територіально дуже зручно, практично поряд з будинком, але це, звичайно ж, не головне. Головне – це спеціалісти клініки. Завжди отримувала кваліфіковану допомогу від фахівців, грамотне лікування та правильно поставлений діагноз. Адміністративний персонал завжди привітний та доброзичливий. Рекомендую звертатися до цього медичного центру, будете задоволені обслуговуванням.

Михайло Вишняков
Ковтунов Олег Віталійович. Дуже приємний, добродушний, приємний у спілкуванні чоловік та професіонал своєї справи. Він поставив діагноз, на всі запитання відповів, який я ставив, не ігнорував, виписав ліки, як годиться. Я задоволений усім.

Сергій Кафка
Чудовий медичний центр. Один із найкращих у Харкові, незважаючи на дрібні недоліки.

Ірина Кастюнова
Світлана Володимирівна – дуже уважний лікар. Вона дуже докладно розпитала про проблеми, все записала, запропонувала зробити аналізи та проінструктувала мене. Я навіть домовилася з лікарем підтримувати зв’язок по телефону, щоб контролювати хід лікування і залишилася, цілком, задоволена прийомом!