Гаряча лінія
0-800-33-65-62
Цілодобово
м. Харків, вул. Москалевська, 76
п. Бірки, вул.Шкільна 22
⚡ Шановні відвідувачі! Звертаємо вашу увагу, що наш центр працює ЦІЛОДОБОВО! ✅

Опорно-рухового апарату

Наші послуги Стаціонарне лікування Опорно-рухового апарату

Лікування захворювань опорно-рухового апарату

Захворювання опорно-рухового апарату дуже різноманітні. Як відомо, в одних випадках ураження кістково-суглобового апарату, м’язів, сполучної тканини є первинними, їх симптоми займають чільне місце в клінічній картині захворювання, а в інших випадках ураження кісток, м’язів, сполучної тканини є вторинними і виникають на підставі якихось інших хвороб (обмінних, ендокринних та інших) та їх симптоми доповнюють клінічну картину основної хвороби.

Окрему групу складають системні захворювання сполучної тканини, кістково-суглобового апарату та м’язів, це так звані колагенози, які характеризуються імунозапальним компонентом ушкодження. Також виділяють запальні захворювання, до яких відносяться артрити та міозити, обмінно-дистрофічні – міопатії та артрози, та окремі патології – онкологічні захворювання та вроджені аномалії розвитку.
Що провокує виникнення захворювань опорно-рухового апарату

Причин виникнення перелічених вище захворювань безліч. Велику роль грає генетична схильність та порушення у роботі імунної системи, коли починають вироблятися антитіла до структур власного організму. Іншим чинникам виділяють меншу роль, це: метаболічні та ендокринні порушення, алергічні захворювання, перенесені раніше інфекційні захворювання, шкідливі умови праці та наявність хронічних осередків інфекції.

Лікування шийного та поперекового остеохондрозу

Одним із найсерйозніших захворювань хребта є шийний та поперековий остеохондроз – дистрофічно-дегенеративне пошкодження міжхребцевих дисків, тіл самих хребців та прилеглих суглобових поверхонь зі зв’язковим апаратом.

Головне – це розпочати лікування остеохондрозу хребта вчасно, щоб уникнути тяжких наслідків у майбутньому: грижа міжхребцевого диска та оперативне втручання. Якісне лікування остеохондрозу в Харкові можливе та доступне. Без труднощів можна знайти кваліфікованих і компетентних фахівців у лікувально-діагностичному центрі “ЛОРИТОМ”.

У 30% випадків шийний остеохондроз проявляється головним болем. Тому необхідно з’ясувати причину, щоб вчасно розпочати лікування. Поперековий остеохондроз можна запідозрити при виникненні болю та дискомфорту в ділянці попереку не залежно від положення тіла, лікування в цьому випадку слід розпочинати негайно. Іноді локалізація болю може не відповідати місцю патології і слід пам’ятати при діагностиці.

ЗАПИС ПО ТЕЛЕФОНАМ

0-800-33-65-62 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних)

+38 (066) 0000-570 (цілодобово)

+38 (097) 0000-570 (цілодобово)