Гаряча лінія
0-800-33-65-62
Цілодобово
м. Харків, вул. Москалевська, 76
п. Бірки, вул.Шкільна 22
⚡ Шановні відвідувачі! Звертаємо вашу увагу, що наш центр працює ЦІЛОДОБОВО! ✅

Дихальної системи

Наші послуги Стаціонарне лікування Дихальної системи

Лікування захворювань дихальної системи

Люди з різних куточків планети страждають через порушення функцій дихальної системи. Причому дана патологія пов’язана не тільки з сезонними проявами бронхіту, застуди та грипу, під час яких виявляються симптоми у вигляді утрудненого дихання та болю в ділянці грудної клітки. Причинами розладу органів дихальної системи можуть бути й інші причини – куріння, проживання у забруднених промислових містах, алергія на побутову хімію та інші фактори, вплив яких схильні до сучасних мешканців індустріально розвинених країн.

Оскільки розвиток захворювання провокується все новими факторами, медики рекомендують пацієнтам дотримуватись превентивних заходів, а також нагадують про те, що лікування дихальної системи пройде успішно у разі своєчасного звернення пацієнта до пульмонолога.

Симптоматика та особливості лікування дихальної системи

Захворювання дихальної системи супроводжуються такими симптомами:

  • утруднене дихання та задишка;
  • кашель;
  • виділення мокротиння.

Всі ці симптоми розвиваються внаслідок ослаблення природного захисного бар’єру організму та попадання на слизову оболонку дихальних органів інфекційних мікробів. Причому зовнішні чинники, такі як різкі зміни погодних умов, сухість повітря та забруднення атмосфери посилюють процес ураження слизових оболонок, сприяючи розвитку інфекцій верхніх дихальних шляхів.

Якщо вчасно не надати значення тривожним симптомам, то перебіг хвороби може посилитися і призвести до серйозних ускладнень. На щастя, сучасна медицина має у своєму розпорядженні великий арсенал дієвих методів, і навіть гострий бронхіт, лікування якого супроводжується прийомом медикаментів, може бути вилікувано в короткий термін.

Лікування інших хвороб, таких як ларингіт, трахеїт, пневмонія, загострення бронхіальної астми ведеться у пульмонологічних відділеннях відразу у кількох напрямках. Зокрема, пацієнтам призначаються медикаментозні препарати, які пригнічують збудників хвороби, а також вживають заходів для зняття запального процесу в організмі.

ЗАПИС ПО ТЕЛЕФОНАМ

0-800-33-65-62 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних)

+38 (066) 0000-570 (цілодобово)

+38 (097) 0000-570 (цілодобово)