Гаряча лінія
0-800-33-65-62
Цілодобово
м. Харків, вул. Москалевська, 76
п. Бірки, вул.Шкільна 22
⚡ Шановні відвідувачі! Звертаємо вашу увагу, що наш центр працює ЦІЛОДОБОВО! ✅

Інструментальна діагностика

Наші послуги Діагностика Інструментальна діагностика

НЕЙРОФІЗІОЛОГІЧНІ МЕТОДИ ДОСЛІДЖЕННЯ

Електроенцефалографія (ЕЕГ) – методика дослідження біопотенціалів (активності) головного мозку шляхом реєстрації електричних імпульсів, що надходять з нього. Є одним із найбільш доступних та популярних методів діагностики в неврології та нейрохірургії, який дозволяє досліджувати функціональний стан головного мозку у дорослих та дітей. Електроенцефалографія використовується не тільки з діагностичними цілями, але й для контролю динаміки патології у процесі лікування та дозволяє, таким чином, з’ясувати ефективність терапевтичних методів. Енцефалограма головного мозку – дослідження повністю безпечне та безболісне. Основна мета використання електроенцефалографії є ​​виявлення або виключення ознак органічного ураження головного мозку (епілепсії, пухлин та травм головного мозку, порушень мозкового кровообігу та метаболізму, нейродегенеративних захворювань).

Реоенцефалографія (РЕГ) – метод діагностики, який дозволяє оцінити приплив і відтік крові в судинах головного мозку.

Показання для проведення РЕГ:

  • гострі та хронічні порушення мозкового кровообігу;
  • Об’ємні утворення мозку (наприклад, пухлини);
  • Остеохондроз шийного відділу;
  • Черепно-мозкова травма;
  • Зниження зору, зниження слуху та ін.

Ехоенцефалографія (Ехо-ЕГ) – метод діагностики, що дозволяє визначити симетричність розташування серединних структур та розміри шлуночків мозку. Наприклад, при виражених об’ємних утворах, таких як пухлина мозку.

Показаннями для проведення Ехо-ЕГ є такі симптоми, як:

  • регулярний головний біль, мігрень;
  • запаморочення;
  • шум у вухах;
  • «мушки» перед очима;
  • непритомність;

Дослідження дозволяє діагносцювати патологічні зміни в головному мозку:

  • гідроцефалія,
  • об’ємні утворення головного мозку

Холтерівське моніторування – це метод функціональної діагностики, за допомогою якого здійснюється добовий запис ЕКГ та АТ. Запис ЕКГ проводиться безперервно протягом 24 годин. Для цього використовується портативний реєстратор, який носить цілодобовий запис електрокардіограми і передачу інформації про роботу серця і артеріального тиску за добу в комп’ютер. Спеціальна програма забезпечує виявлення та аналіз усіх видів порушення серцевого ритму, больових та безболевих нападів ішемії міокарда. Цей метод дозволяє не тільки точно поставити діагноз, а й суттєво підвищити ефективність лікування серцево-судинних захворювань.

основні клінічні показання можна виділити до холтерівського моніторування:

1. Наявність клінічних проявів, які можуть бути пов’язані з порушеннями серцевого ритму (скарги на непритомні та напівнепритомні стани, запаморочення неясної природи, прискорене серцебиття, перебої у роботі серця);

2. Пошук загрозливих для життя порушень ритму у пацієнтів без клінічних проявів, що відносяться, проте, до групи високого ризику раптової аритмічної смерті (постинфарктні хворі з систолічною дисфункцією лівого шлуночка (фракція викиду лівого шлуночка 40%, пацієнти з хронічною серцевою недостатністю); дилатаційною кардіоміопатією (ДКМП) або гіпертрофічною кардіоміопатією (ГКМП), пацієнти з артеріальною гіпертонією, гіпертрофією міокарда ЛШ, пацієнти з клапанними вадами серця, пацієнти перед кардіохірургічними операціями);

3. Оцінка ефективності терапії (антиаритмічного лікування, проведеної гіпотензивної терапії, що проводиться антиангінальної терапії, роботи електрокардіостимулятора);

4. Діагностика ішемії міокарда;

5. Оцінка прогнозу захворювання.

Протипоказань до проведення холтерівського моніторування ЕКГ немає, крім відмови пацієнта від процедури.

Для проведення дослідження в амбулаторних умовах Вам необхідно заздалегідь звернутися або записатись по телефону (вказати наші телефони в Харкові та Бірках). Умовою проведення є добове (24 години) перебування у стаціонарі. Пацієнт забезпечується ліжкомісцем у палаті та 3-х разовим харчуванням.

Електрокардіографія

ЛДЦ «ЛОРИТОМ» має в своєму розпорядженні для діагностики сучасний електрокардіографічний комплекс CardioLab.

Електрокардіографія – це графічне відображення електричних потенціалів серця
CardioLab – це комп’ютерний кадіографічний комплекс нового покоління, призначений для проведення широкого спектра кардіографічних досліджень, таких як:

  1. стандартне електрокардіографічне дослідження з реги

ДІЗНАТИСЯ ПОДРОБИЦІ

 

0-800-33-65-62 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних)

+38 (066) 0000-570 (цілодобово)

+38 (097) 0000-570 (цілодобово)