Гаряча лінія
0-800-33-65-62
Цілодобово
м. Харків, вул. Москалевська, 76
п. Бірки, вул.Шкільна 22
⚡ Шановні відвідувачі! Звертаємо вашу увагу, що наш центр працює ЦІЛОДОБОВО! ✅

Сечовидільна система

Наші послуги Стаціонарне лікування Сечовидільна система

Лікування захворювань сечовидільної системи

Причинами захворювання нирок та сечового міхура є різні інфекції. Саме вони викликають їхню поразку. Більше того, знайомі всім гострі інфекційні захворювання – ангіна, пневмонія, отит, скарлітину – можуть провокувати після перенесення таке захворювання як гломерулонефрит. Також відома та дуже небезпечна хвороба пієлонефрит, лікування якої відбувається з призначенням постільного режиму. Виникає вона згодом гемолітичних стрептококів груп А1 та А2. Не менш важливо вчасно приділити увагу лікуванню циститом. Як цистит, так і пієлонефрит можуть прогресувати при інших інфекційних збудниках – пневмококах, стафілококах та інших.

Іншими причинами ураження органів сечовидільної системи може стати низка негативних факторів, а саме:

 • банальне переохолодження (особливо в умовах вологого клімату);
 • різні травми;
 • застої сечі;
 • авітамінози;
 • інші захворювання, включаючи цукровий діабет, нефропатію вагітних та спадкову схильність.

Симптоми, профілактика та лікування захворювань сечовидільної системи

Порушення сечовиділення, біль, набряки, головний біль – це головні симптоми захворювання органів сечовидільної системи.

Поряд із цими проблемами можуть бути також:

 • болі в серці;
 • порушення зору;
 • задишка;
 • втрата апетиту;
 • блювота та нудота;
 • підвищення температури.

Якщо хвороба протікає із запальними процесами, слід врахувати, що можлива лихоманка. Найчастіше болі, які турбують в ділянці попереку, пов’язані з ураженням нирок, ті, що турбують в ділянці промежини, пов’язані з сечокам’яною хворобою. Якщо присутні болі над лобком – проблема, швидше, пов’язана із захворюваннями сечового міхура.

При проведенні профілактики вищезазначених захворювань слід приділяти особливу увагу здоровому способу життя. Сюди включається раціон харчування, ранкове загартовування організму та постійні заняття спортом. Але найважливішим є своєчасне лікування інфекційних захворювань та хвороб інших органів, пов’язаних із сечовивідною системою. Ціни на лікування циститу, лікування пієлонефриту та інших хвороб сечовидільної системи не завжди доступні, а процес довгий, тому варто докласти максимум зусиль для запобігання подібним проблемам.

За діагностикою та курсом лікування сечовидільної системи слід звертатися до досвідчених фахівців медичного центру “ЛОРИТОМ”, оскільки необхідно визначити збудника захворювання, і лише добрий лікар може підібрати ефективні препарати.

ЗАПИС ПО ТЕЛЕФОНАМ

0-800-33-65-62 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних)

+38 (066) 0000-570 (цілодобово)

+38 (097) 0000-570 (цілодобово)