Гаряча лінія
0-800-33-65-62
Цілодобово
м. Харків, вул. Москалевська, 76
п. Бірки, вул.Шкільна 22
⚡ Шановні відвідувачі! Звертаємо вашу увагу, що наш центр працює ЦІЛОДОБОВО! ✅

Гастроентеролог

Гастроентеролог

Прийом лікаря-гастроентеролога в ЛДЦ «Лоритом»

Порушення в роботі стравоходу, шлунка, кишечника, печінки або підшлункової залози – це не привід катувати себе дієтами, шукати лікування в Інтернеті або приймати ліки своїх сусідів. Органи шлунково-кишкового тракту мають досить непоганий “запас міцності” і майже завжди підлягають ефективному лікуванню, але тільки в тих випадках, коли за справу береться хороший гастроентеролог.

Які захворювання лікує лікар-гастроентеролог?

Спектр хвороб та станів, якими займається гастроентеролог, надзвичайно широкий. Випадки, за яких слід звернутися до фахівця, можна коротко звести до таких:

    • дисфункції шлунково-кишкового тракту (диспепсія, дискінезія жовчовивідних шляхів, СРК — синдром подразненого товстого кишечника, наслідки антибіотикотерапії та ін.);
    • запальні захворювання (езофагіт, гастрит, дуоденіт, виразка, хронічні холецистит та панкреатит, хронічний гепатит, у тому числі гепатит B, D та C, алкогольний та жировий гепатит);

аутоімунні захворювання (хвороба Крона, НЯК — неспецифічний виразковий коліт, аутоімунний гепатит);
стеатоз і стеатогепатит, «непрацюючий» жовчний міхур, жовчнокам’яна хвороба;

  • аномалії розвитку шлунково-кишкового тракту, кіста печінки та підшлункової залози, спадкові захворювання (дивертикул, грижа стравохідного отвору діафрагми, синдром Жильбера);
  • пухлини та передпухлинні стани (стравохід Барретта, поліп слизових).

 

На прийомі у гастроентеролога

Фахівець нашого Центру спочатку вислухає скарги, потім розпочне огляд. Лікар-гастроентеролог має достатній арсенал навичок, щоб при безпосередньому дослідженні промацати шлунок, дванадцятипалу кишку, жовчний міхур, селезінку та печінку. Огляд дозволить вже на першому прийомі визначитися з діагнозом, попереднім лікуванням та переліком додаткових досліджень.

Перед відвідуванням спеціаліста рекомендується не їсти 2-4 години: лікар обов’язково проведе обстеження шлунка, їжа в якому може перешкодити огляду.

Результати лікування

У переважній більшості незапущених випадків повне одужання (або ремісія – при хронічних захворюваннях) настає вже через 2-3 тижні. Деякі стани потребують тривалішої корекції. Особливо корисна консультація гастроентеролога для пацієнта похилого віку: хороша робота шлунково-кишкового тракту та печінки позитивно позначається на рівні холестерину та роботі серця.

Вартість прийому у лікаря-гастроентеролога – 500 грн.

ЗАПИС ПО ТЕЛЕФОНАМ

0-800-33-65-62 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних)

+38 (066) 0000-570 (цілодобово)

+38 (097) 0000-570 (цілодобово)