Гаряча лінія
0-800-33-65-62
Цілодобово
м. Харків, вул. Москалевська, 76
п. Бірки, вул.Шкільна 22
⚡ Шановні відвідувачі! Звертаємо вашу увагу, що наш центр працює ЦІЛОДОБОВО! ✅

Холтерівське моніторування

Холтерівське моніторування

Холтерівське моніторування

Холтерівське моніторування – комплексне дослідження функціонування серцево-судинної системи на основі безперервної реєстрації серцевого циклу протягом заданого часу. Тобто холтерівське моніторування електрокардіограми (ЕКГ) – це реєстрація даних ЕКГ протягом доби.
Мета проведення та переваги перед ЕКГ

Метод Холтера дозволяє виявити характер кровопостачання серцевого м’яза, що реєструє частоту серцевих скорочень. Цей метод своєчасно виявляє схильність до аритмії, стенокардії, гіпертонії, ішемічної хвороби серця. На відміну від нормальної ЕКГ, коли людина перебуває у спокійному стані, холтерівське моніторування реєструє зміни у роботі серця у повсякденній людини ситуації: при фізичних навантаженнях, за умов стресу, спокою, сну. Таким чином вимальовується картина з об’єктивними даними серцевої діяльності. Особливо важливо проводити таке дослідження у разі коли показання ЕКГ у нормі, але періодично людину турбують болі в серці або порушення ритму його роботи.

Показання до проведення холтерівського моніторування

Кардіологи вдаються до моніторування по Холтеру за таких скарг пацієнтів:

  • виникнення болю в серці при фізичних навантаженнях;
  • тяжкий біль у грудях;
  • часті запаморочення та непритомність;
  • сонливість і слабкість протягом усього дня;
  • задишка та порушення роботи серця при емоційних поривах.

Також одночасно із записом ЕКГ автоматично через задані часові інтервали проводиться вимірювання артеріального тиску, що дозволяє лікарю своєчасно виявити дебют гіпертонічної хвороби. Також холтерівське моніторування артеріального тиску дозволяє оцінити адекватність антигіпертензивної терапії, що вже проводиться.

Підготовка та процес проведення дослідження

Особливої ​​попередньої підготовки перед дослідженням не потрібне. Для якіснішого запису даних ЕКГ чоловікам рекомендують голити волосяний покрив на грудях. Лікар прикріплює портативний пристрій, датчики якого розташовуються на грудях, а сам прилад в області пояса. Пацієнт повертається додому і займається повсякденною життєдіяльністю. Пацієнту потрібно вести щоденник своєї добової активності. Потрібно поводитися з пристроєм акуратно тобто. не піддавати дії вологи, високої чи низької температури, екстремальним фізичним навантаженням, ударам. Через добу дані з апарата переносяться на комп’ютер, після чого лікар робить остаточний висновок. ЛДЦ “ЛОРИТОМ” пропонує проведення холтерівського моніторування у Харкові за низькою ціною.

Вартість: добове моніторування ЕКГ та АТ (Холтер) – 950 грн.

ЗАПИС ПО ТЕЛЕФОНАМ

0-800-33-65-62 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних)

+38 (066) 0000-570 (цілодобово)

+38 (097) 0000-570 (цілодобово)