Гаряча лінія
0-800-33-65-62
Цілодобово
м. Харків, вул. Москалевська, 76
п. Бірки, вул.Шкільна 22
⚡ Шановні відвідувачі! Звертаємо вашу увагу, що наш центр працює ЦІЛОДОБОВО! ✅

Лікувально-діагностичний центр “ЛОРИТОМ” м. Харків

Лікувально-діагностичний центр “ЛОРИТОМ” м. Харків

Лікувально-діагностичний центр «ЛОРИТОМ» – багатопрофільний, високоспеціалізований лікувальний заклад, що надає великий спектр послуг з обстеження, лікування та реабілітації (включаючи ЛФК, масаж) хворих із захворюваннями:

  • нервової системи (судинні захворювання головного та спинного мозку: гострі та хронічні порушення мозкового та спинального кровообігу; захворювання периферичної нервової системи: невралгії, радикулопатії, полінейропатії; захворювання вегетативної нервової системи; демієлінізуючі захворювання, спадкові захворювання нервової системи, епілепсія, ін)
  • серцево-судинної системи (ІХС, гіпертонічна хвороба, кардіоміпатії, порушення серцевого ритму та ін.)
  • дихальної системи (гострі та хронічні бронхіти, хронічне обструктивне захворювання легень, бронхіальна астма, бронхоспастичний синдром, пневмонія та ін.)
  • ендокринної системи (цукровий діабет, патологія щитовидної залози)
  • шлунково-кишкового тракту (виразкова хвороба, гастрит, панкреатит, холецистит, гепатит, коліт та ін.)
  • опорно-рухового апарату (дегенеративно-дистрофічні зміни хребта та суглобів – остеохондроз, деформуючий артроз та ін)
  • сечовидільні системи (пієлонефрит, цистит та ін.).

Лікувально-діагностичний центр “ЛОРИТОМ” м.Харків, вул. Москалевська, 76

У ЛДЦ «ЛОРИТОМ» працюють лікарі вищої кваліфікаційної категорії, кандидати медичних наук, які мають великий клінічний досвід роботи у провідних медичних закладах м. Харкова. Пацієнтів, які перебувають на лікуванні у ЛДЦ «ЛОРИТОМ», консультує професор кафедри невропатології та нейрохірургії Харківської медичної академії післядипломної освіти, д.м.н. Дубенко О.Є. Центр оснащений сучасним медичним обладнанням, що дозволяє проводити нейрофізіологічні, ультразвукові, офтальмологічні та інші види діагностики.

ЛДЦ «ЛОРИТОМ» працює у співпраці з акредитованою лабораторією, що дозволяє оперативно та достовірно отримувати інформацію про стан здоров’я пацієнта, проводити біохімічні та бактеріологічні дослідження, визначати імунний статус, виявляти онкологічні захворювання на ранніх стадіях. Обстеження та лікування пацієнтів у ЛДЦ «ЛОРИТОМ» здійснюється згідно з наказами та протоколами Міністерства охорони здоров’я України, ВООЗ.