Гаряча лінія
0-800-33-65-62
Цілодобово
м. Харків, вул. Москалевська, 76
п. Бірки, вул.Шкільна 22
⚡ Шановні відвідувачі! Звертаємо вашу увагу, що наш центр працює ЦІЛОДОБОВО! ✅

Дослідження (аналіз) сечі

Дослідження (аналіз) сечі

Дослідження (аналіз) сечі

У науковій медицині існує кілька видів дослідження сечі:

  • органолептичне дослідження;
  • фізико-хімічне дослідження;
  • біохімічне дослідження;
  • мікроскопічне дослідження.

Органолептичне дослідження сечі

Органолептичний аналіз сечі включає ретельне вивчення таких властивостей, як кількість, колір, запах, пінистість і прозорість сечі. Вживання рідини протягом дня впливає кількість виділення сечі. Так, при щоденному харчуванні з використанням 70-80 % рідини виробляється 1,5-2 літри сечі.

Рідкісне або часте сечовипускання в день, викликані, як правило, застудою або запаленням сечовивідних шляхів.
Болючий процес при виділенні сечі спостерігається при уретриті, вульвовагініті та інших запальних захворюваннях сечовивідних шляхів.

Нетримання сечі, як правило, характерний стан у дітей віком до двох років. У дорослих трапляється при патологічному стані.

Колір сечі багато в чому визначає стан людини і дозволяє визначити ступінь і причини захворювання. Усі відтінки жовтого кольору показують норму здорового стану організму. Наявність інших відтінків та кольорів інформують про відхилення та захворювання різного характеру. Вживання деяких продуктів і ліків можуть вплинути на забарвлення, наприклад буряк, морква, ацетилсаліцилова кислота та інші.

Фізико-хімічний аналіз сечі

При дослідженні сечі шляхом фізико-хімічного аналізу визначається щільність. Ниркова недостатність викликає зниження щільності, а при зневодненні організму щільність підвищується. Також щільність сечі визначається наявністю відсотка цукру, білка та кислотності.

Біохімічне дослідження сечі

При біохімічному дослідженні визначають рівень білка. Високий або низький рівень зазвичай спричинений різними порушеннями органів.

Мікроскопічне дослідження сечі

Дослідження на мікроскопічному рівні включає вивчення еритроцитів, лейкоцитів, епітелію, солей. ЛДЦ “Лоритом” пропонує проведення аналізу сечі у Харкові за найкращою ціною.

ДІЗНАТИСЯ ПОДРОБИЦІ ПО ТЕЛЕФОНАМ

0-800-33-65-62 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних)

+38 (066) 0000-570 (цілодобово)

+38 (097) 0000-570 (цілодобово)