Гаряча лінія
0-800-33-65-62
Цілодобово
м. Харків, вул. Москалевська, 76
п. Бірки, вул.Шкільна 22
⚡ Шановні відвідувачі! Звертаємо вашу увагу, що наш центр працює ЦІЛОДОБОВО! ✅

Реоенцефалографія

Реоенцефалографія

Реоенцефалографія

Реоенцефалографія (РЕГ) – сучасний метод функціональної діагностики, що оцінює рух крові в головному мозку людини. Заснований на використанні записуючого пристрою-реографа. Завдяки цьому дослідженню можна досить швидко оцінити стан судин головного мозку. Суть методу полягає у пропусканні низькочастотного струму через тканини мозку та вимірі їх електричного опору.

За допомогою реоенцефалографії можна проконтролювати кровонаповнення судин головного мозку, оцінити напругу судинної стінки отримати дані про симетричність кровонаповнення обох півкуль. Крім цього, даний метод дозволяє зробити висновок про стан венозного відтоку із порожнини черепа.

Переваги РЕГ

Перевага методу полягає у його неінвазивності, метод безпечний та безкровний, простоті у проведенні. Від пацієнта не потрібно особливої ​​підготовки. Перед проведенням дослідження рекомендують лише добре виспатися та обмежити вживання кави та міцного чаю. Сама процедура займає кілька хвилин, коли за допомогою електродів, прикріплених над бровами, за вухами та по потилиці, знімаються показники реографа.

Показання до дослідження РЕГ:

  • неврологічні симптоми (шум у вухах, головний біль, запаморочення, непритомність);
  • порушення сну, пізнавальних функцій, пам’яті;
  • підвищений артеріальний тиск;
  • атеросклероз;
  • порушення слуху та зору неясного генезу;
  • черепно-мозкова травма;
  • вегето-судинна дистонія.

Реоенцефалографію (РЕГ) судин головного мозку призначають також для профілактики та при оглядах. ЛДЦ “ЛОРИТОМ” пропонує дослідження РЕГ у Харкові за низькою ціною.

Вартість реоенцефалографії (РЕГ) – 250 грн.

ЗАПИС ПО ТЕЛЕФОНАМ

0-800-33-65-62 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних)

+38 (066) 0000-570 (цілодобово)

+38 (097) 0000-570 (цілодобово)